Hello!

 

 

Cześć wszystkim! :)
Od jakiegoś czasu regularnie przeglądam różne blogi związane z „babskimi sprawami” i powiem szczerze – użaliło mi się i sama nabrałam ochoty na prowadzenie bloga. Chciałabym tutaj móc pisać o różnych, interesujących mnie rzeczach – ubraniach, książkach, filmach, kosmetykach, modzie, wystroju wnętrz, fotografii, jedzeniu, grafice komputerowej, zwierzętach, podróżach i ogółem o wszystkim co lubię. Jestem odrobinę nieśmiała dlatego póki co nie mam zamiaru pochwalić się blogiem wśród znajomych, jednak licze na wsparcie innych blogerów – mam nadzieję, że znajdziecie odrobinę czasu aby zaglądać na mojego bloga :)

Na powyższym zdjęciu moje plecy, narazie nie mam odwagi pokazać Wam się z przodu :D
Za to może napiszę coś o sobie.
Nazywam się Marta, mam 18 lat i mieszkam w wsi położonej w województwie Śląskim. Uczę się w technikum o profilu technik cyfrowych procesów graficznych w szkole plastycznej. Mam bardzo dużo pomysłów na swój wolny czas, ale także słomiany zapał… Mam nadzieję, że nie poddam się zbyt szybko w blogowaniu. :)

Pozdrawiam Was gorąco i liczę na jakiś odzew :) Chętnie zajrzę na Wasze blogi, poczytam i pokomentuje. Tylko dajcie znać. Buziaki! ;) 

4 Komentarze

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.